Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!
Zooksy

Zooksy

social media/kampanie reklamowe

IDEA

Zooksy to polska firma, produkująca wysokiej jakości skarpetki w setkach niebanalnych i różnorodnych wzorów. Do produkcji skarpetek wykorzystywana jest certyfikowana bawełna czesana. Produkty marki Zooksy są trwałe i estetyczne.

More Bananas odpowiadało za przygotowanie i prowadzenia kanałów na Facebooku, Instagramie, Pintereście oraz Twitterze. Do zadań agencji należały także działania reklamowe na Facebooku, Instagramie, a także Google Ads i YouTube Ads.

CO ROBILIŚMY?

FACEBOOK

INSTAGRAM

PINTEREST

TWITTER