Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!

AKADEMIA
SOCIAL
MEDIA

Ruszamy z Akademią Social Media! Przed Tobą aż 7 szkoleń online, dzięki którym podniesiesz kwalifikacje i zwiększysz zarobki. Zdobądź aktualną i praktyczną wiedzę potwierdzoną certyfikatem.

Zapisz się
Solutions.Rent

Solutions.Rent

strona www/content marketing/social media

IDEA

Solutions.Rent to coworking w centrum Warszawy. Jego powierzchnia została zaprojektowana z największą precyzją, w oparciu o aktualne trendy w designie, po to, aby motywować, pobudzać kreatywność i zwiększać satysfakcję z pracy. Solutions.Rent dysponuje dwiema przestrzeniami coworkingowymi: przy placu Małachowskiego i w Ethosie przy Placu Trzech Krzyży.

Postawiono przed nami cel zadbania o komunikację marki w social mediach, a także tworzenie contentu na bloga marki oraz odświeżenia designu strony www.

CO ROBIMY?

 

STRONA WWW

CONTENT MARKETING

FACEBOOK

LINKEDIN

INSTAGRAM