Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter
SeePlaces

SeePlaces

social media/kampanie reklamowe

IDEA

SeePlaces to platforma, na której można rezerwować wycieczki i aktywności w miejscach turystycznych na całym świecie. Z kolei oferującym wycieczki pozwala zwiększać sprzedaż i docierać do szerokiego grona odbiorców bez inwestycji w reklamy.

Głównym zadaniem agencji jest prowadzenie spójnej komunikacji w social mediach (Facebook, Instagram). Ma ona zwiększyć rozpoznawalność marki SeePlaces, zbudować zaangażowane grono odbiorców oraz – co najważniejsze – zwiększyć sprzedaż.

 

CO ROBILIŚMY?

porfolio

FACEBOOK

porfolio

porfolio

 

INSTAGRAM

 

porfolio