Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!
Pracuj.pl

Pracuj.pl

social media/kampanie reklamowe/content marketing/influencer marketing

IDEA

Grupa Pracuj wspiera firmy w procesach rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Marka pomaga znaleźć najlepszą ofertę pracy szukającym wyzwań zawodowych i wykorzystać w pełni potencjał zawodowy.

More Bananas jest odpowiedzialna za kreacje na Facebooku, Instagramie i LinkedInie kampanie z influencerami oraz produkcje audio i wideo. Agencja wspiera również działania marketingowe marki przy promocji Festiwalu Pracy JOBICON, który pomaga uczestnikom znaleźć wymarzoną pracę.

CO ROBILIŚMY?

FACEBOOK

porfolio

porfolio

INSTAGRAM

porfolio

INFLUENCER MARKETING

 

porfolio

CONTENT MARKETING

 

porfolio

porfolio

FESTIWAL PRACY JOBICON

 

porfolio