Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!
Mników – Zielona Dolina

Mników – Zielona Dolina

strona www/materiały reklamowe/content

IDEA

Mników Zielona Dolina to osiedle domów jednorodzinnych pod Krakowem. Inwestycja powstała, aby zapewnić mieszkańcom przestrzeń do życia w ciszy, spokoju i zieleni. Została ona stworzona w oparciu o system smart home. Obszar inwestycji to 17 ha, na którym posadzono ok. 30 tys. drzew.

Naszym zadaniem było stworzenie strony www, która będzie wizytówką marki i zwiększy sprzedaż inwestycji. Komunikację marki oparliśmy na idei #przestrzenidożycia. Copywriting bazował na trzech wyróżnikach inwestycji:

CO ROBILIŚMY?

MOODBOARD

WIZYTÓWKI

ULOTKI

PROJEKT STRONY WWW

COPYWRITING