Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter
Lufthansa

Lufthansa

social media/kampanie reklamowe

IDEA

Lufthansa Group Business Services działa w Krakowie od 2003 roku i zatrudnia niemal 1000 pracowników, którzy zajmują się zapewnieniem usług finansowych, księgowych, kadrowych i zaopatrzenia dla pozostałych podmiotów wchodzących w skład grupy Lufthansa Group.

More Bananas odpowiadało za prowadzenie profilu Lufthansa Group Business Services (LGBS) na Facebooku. Zadaniem agencji była pomoc w realizacji celów wizerunkowych marki i dotarcie do potencjalnych pracowników.

 

CO ROBILIŚMY?

 

FACEBOOK

porfolio

 

porfolio

porfolio

porfolio