Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter
Link4

Link4

social media/kampanie reklamowe

IDEA

LINK4 jest liderem ubezpieczeń direct  (przez internet i telefon) w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 2003 roku, we wrześniu 2014 roku firma została przejęta przez PZU, największego polskiego ubezpieczyciela. W ofercie ubezpieczyciela oprócz oferowanych od początku działalności ubezpieczeń samochodu znajdują się też polisy mieszkaniowe oraz turystyczne.

More Bananas było odpowiedzialne za obsługę marki LINK4 Kariera w social mediach: na Facebooku i LinkedInie. Działania są elementem strategii employer brandingowej firmy ubezpieczeniowej, autorstwa Employer Branding Institute. Publikowane treści mają przybliżać świat jej pracowników i ich ciekawych, niebanalnych zainteresowań.

 

CO ROBILIŚMY?

 

FACEBOOK

porfolio

porfolio

 

LINKEDIN

porfolio