Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter
Kanlux

Kanlux

content marketing/social media/kampanie reklamowe

IDEA

Kanlux to lider w branży oświetleniowej. Działa w ponad 40 krajach świata (spółki znajdują się m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech i we Francji). Wszystkie produkty wypuszczane na rynek są dokładnie sprawdzane i kontrolowane w laboratorium badawczym na Śląsku.

Postawiono przed nami zadania takie jak: opracowanie strategii komunikacji w social mediach (Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn, YouTube), prowadzenie kampanii reklamowych Meta Ads i Google Ads oraz tworzenie contentu na bloga marki.

CO ROBIMY?

CONTENT MARKETING

Kanlux

 

FACEBOOK

Kanlux

Kanlux

INSTAGRAM

Kanlux

PINTEREST

Kanlux

YOUTUBE

Kanlux

LINKEDIN

Kanlux

REKLAMY

Kanlux