Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!
Awiteks

Awiteks

social media/kampanie reklamowe/foto/wideo

IDEA

Awiteks to krakowska piekarnia i cukiernia, z prawie 30-letnią tradycją. Wyroby Awiteksu nie zawierają sztucznych ulepszaczy i są oparte o najwyższe standardy jakości. Sprzedaż jest prowadzona przez własną sieć sprzedażową. Tworzą ją punkty handlowe zlokalizowane w Małopolsce, głównie na terenie Krakowa, a także w Wieliczce, Bochni, Skawinie i Brzesku.

More Bananas jest odpowiedzialna za obsługę marki w social mediach: na Facebooku i Instagramie, a także projekty foto i wideo. Agencja tworzy również materiały POS.

CO ROBIMY?

FACEBOOK

 

 

INSTAGRAM 

MATERIAŁY FOTO/WIDEO

 

MATERIAŁY POS