Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!
Art Restauracja

Art Restauracja

social media/kampanie reklamowe/sesje zdjęciowe/ PR

IDEA

Art Restauracja to lokal znany z menu degustacyjnego. Restauracja w sercu Krakowa serwuje 5-daniowy lunch oraz 7- lub 9-daniową kolację, a na tradycjonalistów czeka krótka autorska karta menu. Szefowie Kuchni to zdolni kucharze młodego pokolenia, którzy zdążyli zdobyć wiele prestiżowych nagród, w tym m.in. Młody Talent 2017 Gault&Millau Polska oraz uczestniczyli w najbardziej renomowanych konkursach branżowych, takich jak L’art De la cuisine Martell 2016.

Agencja odpowiadała za komunikację w mediach społecznościowych: obsługę strony na Facebooku i kanału na Instagramie dla marki oraz obsługę marki na TripAdvisorze. Do naszych zadań należały także działania PR.

CO ROBILIŚMY?

FACEBOOK

INSTAGRAM

TRIPADVISOR

PR