Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter
Aon

Aon

social media/kampanie reklamowe

IDEA

Aon specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem i usługach pośrednictwa ubezpieczeniowego. Dostarcza innowacyjne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Eksperci Aon przygotowują analizy, które są oparte na pogłębionych danych i pozwalają klientom podejmować lepsze decyzje, a w efekcie maksymalizować zyski.

Celem naszych działań dla marki Aon jest umacnianie wizerunku atrakcyjnego pracodawcy i wspieranie prowadzonych procesów rekrutacyjnych przez prowadzenie komunikacji w serwisie Facebook i Instagram.

CO ROBIMY?

FACEBOOK

 

INSTAGRAM