Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!

AKADEMIA
SOCIAL
MEDIA

Ruszamy z Akademią Social Media! Przed Tobą aż 7 szkoleń online, dzięki którym podniesiesz kwalifikacje i zwiększysz zarobki. Zdobądź aktualną i praktyczną wiedzę potwierdzoną certyfikatem.

Zapisz się

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/morebananas/public_html/morebananas.pl/new_site/wp-content/themes/morebananas/kurs-instagram.php on line 9

KURS

Instagram
nie tylko dla
biznesu

Zastanawiasz się, jak robić dobre zdjęcia, zwiększać zaangażowanie i zasięgi, a przede wszystkim osiągać biznesowe efekty przez Instagram? Dobrze trafiłeś!

Anna Ledwoń

Kurs Instagram nie tylko dla biznesu to kompendium niezbędnej wiedzy o Instagramie w jednym miejscu. Od A do Z.

Stworzyliśmy cykl lekcji wideo, które pomogą Ci opanować krok po kroku wszystkie umiejętności związane z prowadzeniem konta na Instagramie. Z powodzeniem zaplanujesz i poprowadzisz efektywne działania marketingowe. Poznasz konkretne i sprawdzone techniki, a także aktualne trendy i inspirujące case studies.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli pracujesz w agencji lub dziale marketingu w firmie, instytucji państwowej czy organizacji pozarządowej, prowadzisz własne przedsiębiorstwo albo jesteś freelancerem. Nie tylko w biznesie szkoda czasu na kolejne próby i błędy. Stosuj sprawdzone metody już od dziś. Zapisz się na kurs.

Mamy także dla Ciebie zniżkę na Sotrender:
15% na 3 miesiące,
20% na pół roku
30% na rok.

Żeby ją zrealizować, napisz na contact@sotrender.com i pochwal się, że korzystasz z jednego z naszych kursów.

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Podkreślamy, że social media to niezwykle dynamicznie zmieniające się środowisko, w związku z tym kursy zawierają rzetelne informacje, ale może brakować tych najnowszych.

Zobacz
fragment kursu!

Zobacz fragment kursu!

Dlaczego warto?

Całkowicie online

Całkowicie online

Ucz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Użyteczna teoria

Użyteczna teoria

Wiedzę przekazujemy w sposób użyteczny. Teoria ma wspierać praktykę. Nigdy na odwrót.

Praktyczna wiedza

Praktyczna wiedza

U nas nie ma czasu na ziewanie. Praktyka, praktyka… i jeszcze raz praktyka.

Rzeczywiste problemy

Baza wiedzy

Dodatkowe materiały i przydatne narzędzia czekają na Ciebie.

Godzina konsultacji GRATIS

Grupa na FB

Możesz liczyć na wsparcie. Zadawaj pytania na zamkniętej grupie na Facebooku.

Certyfikat

Certyfikat

Realnie sprawdzimy Twoją wiedzę testem. To potwierdzenie Twoich umiejętności!

Zakres kursu

Pakiety

Podstawowy

100 PLN z VAT

Kurs z 2020 roku. Niektóre informacje uległy dezaktualizacji.

Dostęp do kursu przez 6 miesięcy

Materiały poszkoleniowe

Dostęp do społeczność na Discordzie

Wirtualny certyfikat

Zniżki na Sotrender:
15% na 3 miesiące
20% na pół roku
30% na rok

KUP KURS

BANANA

200 PLN z VAT

Kurs z 2020 roku. Niektóre informacje uległy dezaktualizacji.

Bezterminowy dostęp do kursu

Materiały poszkoleniowe

Dostęp do społeczność na Discordzie

Certyfikat (wysyłany pocztą)

10% zniżki na pozostałe szkolenia More Bananas

10% zniżki na działania agencji More Bananas

20% zniżki na produkty ze sklepu More Bananas

Zniżki na Sotrender:
15% na 3 miesiące
20% na pół roku
30% na rok

Sesja Q&A

KUP KURS

Anna
Ledwoń-Blacha

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główny organizator CRASH Mondays.

Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing, Marketer+, Nowa Sprzedaż czy Social Press. Szkoleniowiec - głównie w zakresie mediów społecznościowych i customer experience. Była trenerka w agencji Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych, obecnie trenerka w IAB Polska. Współautorka kilku kursów e-learningowych.

Posiada międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL potwierdzający wiedzę i doświadczenie z zakresu digital marketingu. Zwyciężczyni jednej z edycji sprawny.marketing oraz ambasadorka Małopolskiego Festiwalu Innowacji.  Wykładowca studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej czy Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Pracowała z takimi klientami, jak: Eurobank, Pandora, Akamai, Venezia, Capgemini, PKL, DKMS, InPost, Pracuj.pl czy Lufthansa Global Services.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższa Szkoła Europejska oraz studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu na Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami. Zgłębia temat customer experience oraz nowych mediów.

Social Media Marketing
Instagram nie tylko dla biznesu

To mnie wyróżnia

10 lat

doświadczenia

ponad

150

szkoleń

ponad

500

godzin na salach szkoleniowych

4.7/5

średnia ocena szkolenia

nieskończona

ilość rozwiązanych
problemów

Zainteresowany?

Opinie o szkoleniach

Aleksandra Winiarska

Pracuj.pl

Szkolenie z Anią było początkiem mojej drogi zawodowej. Podczas spotkania przekazała mnóstwo wiedzy praktycznej i podzieliła się z uczestnikami mnóstwem inspiracji, narzędzi oraz rad niezbędnych do działania w social mediach.

Dzięki temu mogłam rozpocząć pracę i już od dwóch lat spełniam się jako fanatyk social media.

Szczerze polecam Anię jako szkoleniowca, inspiratora i mentora.

Olga Maria Kuśnieruk

Brałam udział w szkoleniu Social Media Marketing, prowadzonym przez Anię. Udział wygrałam w konkursie na facebookowej grupie #KamimyWiedzą o szeroko pojętym marketingu (warto dołączyć). Było super! Odświeżyłam posiadaną wiedzę, poznałam nowe smaczki i narzędzia, które mogą mi pomóc w codziennej pracy w Social Mediach, a także zderzyłam się z ludźmi reprezentującymi całkiem inne branże i tematy.

Szkolenie z całego serca polecam - zarówno osobom, które dopiero zaczynają w branży, jak i tym, którzy chcą uaktualnić i odświeżyć swoją wiedzę.

Ania to profesjonalistka pod każdym względem. Atmosfera panująca w More Bananas sprzyja przyswajaniu wiedzy. Na na pewno wrócę tam po kolejną dawkę wiedzy.

Sławomir Zieliński

Ostatnio oglądałem serial, który uświadomił mi, jak mało wiem o fizyce kwantowej. Podobnie było z Anią Ledwoń z MB, która pokazała mi, jak mało wiem o Instagramie mimo, że wydawało mi się, że jestem w to niezły. I wiecie co? Nie bolało. Niby głupio się przyznać do niewiedzy, ale po szkoleniu nie ma już do czego się przyznawać. Profesjonalnie, miło i bezboleśnie.

Karolina Adamczak

Szkoliłam się z Instagrama w MB. Najbardziej zagrało mi to, że wiedza była przekazywana przez praktyka. Ania zna insta od strony zawodowej, ale i sama posiada profil, na którym eksperymentuje. Fajne też było zwrócenie uwagi na to, że nie jesteśmy własnymi odbiorcami oraz, że najważniejsza jest jakość treści i regularność. Nadal doszkalam się z “małpkami”, obecnie przez webinary.

Patrycja Ścieżka

Najlepsza prezentacja! Ucieszyłam się, jak małpka po zjedzeniu banana, gdy dowiedziałam się, że ktoś od Was będzie miał prelekcję.

Joanna Wątrobińska

Super prezentacja, bardzo dużo przekazanych informacji w tak krótkim czasie, świetne bieżące przykłady z rynku.

Ewelina Senczyszyn

Aniu, poznałyśmy się na Bitspiration, na której urzekłaś mnie swoją merytoryką wypowiedzi i znajomością najświeższych badań rynkowych, dotyczących marketingu sensorycznego.

Weronika

Bardzo merytorycznie, dużo informacji, które dzięki podziałowi na lekcje są logicznie poukładane. Kurs pokazuje SM Marketing tak step by step. Dodatkowo podane są narzędzia, szablony, aby w praktyce stosować wiedzę z kursu. Więc, jeśli szukasz czegoś takiego, to polecam! 🙂 Ten kurs idealnie spełnił moje potrzeby.

Uczestnik kursu

Kurs jest naprawdę mega merytoryczny i prawdziwy. Nie próbuje wmawiać, że social media są lekiem na całe zło, ale pokazuje komu i w jakich sytuacjach mogą być przydatne. Bardzo dobrze się słucha. Mega przydatny narzędziownik. Świetna robota - tak w skrócie.

Uczestnik kursu

Jestem w połowie kursu. Jestem mega zadowolona. Jest tyle wiedzy, że chyba zrobię go drugi raz! 🙂

Inne kursy

Kurs Social Media Marketing

Kurs Social Media Marketing

Zobacz
Kurs Instagram nie tylko dla biznesu

Twitter & Pinterest bez tajemnic

Zobacz

Kup trzy szkolenia More Bananas, a dostaniesz
rabat 20% na Twoje zakupy.

FAQ

Masz pytania?

Pytaj śmiało

Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy!

Jeżeli chcesz napisać nową wiadomość kliknij przycisk poniżej
lub wybierz ponownie temat wiadomości.

Chcę otrzymywać od More Bananas na podany przeze mnie adres e-mail informacje o ofertach handlowych dotyczących morebananas.pl ...

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*
* zgoda jest obowiązkowa celem dokonania zamówienia.