Wpisz swój adres e-mail i pobieraj do woli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, promocyjnych i reklamowych za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościowe treści.

Potwierdzam, że jestem świadomy, że administratorem danych osobowych jest More Bananas Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane jedynie na podstawie mojej zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

#KARMIMYWIEDZĄ

#KARMIMYEMOCJAMI

Newsletter

Kalendarz
pełen niespodzianek

Każdego dnia odkrywaj
jedno okienko i zgarniaj prezenty!

Sprawdź!
x

Szkolenia marketingowe w More Bananas

Redakcja

Redakcja

W More Bananas #KarmimyWiedzą, czyli szkolimy i doradzamy w takich dziedzinach, jak: social media, content marketing, performance marketing, influencer marketing, custom publishing, strategie marketingowe, branding, analityka, copywriting, Employer Branding i komunikacja wewnętrzna. Stale zgłębiamy tajniki marketingu, a nasze szkolenia są poparte setkami zrealizowanych projektów.

Szkolenia z marketingu zawierają esencję naszej wiedzy, zdobytej podczas wielu lat nauki i pracy w branży. Nasza oferta szkoleniowa powstała na bazie doświadczenia, czyli tego, czego nie da się skopiować. Są przeznaczone dla każdego, kto chce zdobyć lub pogłębić wiedzę w zakresie marketingu. Zapraszamy pracowników działów marketingu, influencerów, freelancerów i przedsiębiorców.

Szkolenia dla pracowników działów marketingu są dla nas szczególnie ważne, bo przekazujemy wiedzę i umiejętności osobom, które nazajutrz skonfrontują je z codzienną pracą. Absolwenci naszych szkoleń często wracają do nas, żeby pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie lub zasięgnąć rady w rozwiązywaniu praktycznych problemów. Każdy taki powrót to dla nas największy komplement.

Szkolenia marketingowe – sprawdź ofertę

Przeprowadziliśmy ponad 650 szkoleń w następujących dziedzinach:

 • social media: Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, LinkedIn, Pinterest, TikTok, 
 • Facebook i Instagram Ads,
 • Google Ads, 
 • Google Analytics, 
 • content marketing,
 • performance marketing, 
 • influencer marketing, 
 • custom publishing,
 • strategie marketingowe, 
 • branding,
 • analityka social media, 
 • copywriting, 
 • Employer Branding, 
 • …i komunikacja wewnętrzna. 

Praktyczny charakter każdego szkolenia to jeden z naszych najważniejszych atutów, obok doświadczonych trenerów i obszernych materiałów poszkoleniowych. Uczestnicy docenili także w ankietach bezstresową atmosferę, niską liczebność grup, dostępy do zamkniętych grup na Facebooku i Slacku oraz otrzymane certyfikaty.

Jeśli to Ty chcesz decydować, kiedy przeznaczysz czas na naukę, skorzystaj z oferty kursów online. Podobnie jak szkolenia, kończą się one testami sprawdzającymi nabyte umiejętności i uzyskaniem certyfikatu.

Lista aktualnych szkoleń: tutaj!

Lista dostępnych kursów: tutaj!

Szkolenia marketingowe szyte na miarę

Doświadczenie naszych trenerów i zgromadzone know-how pozwalają nam dopasowywać szkolenia z zakresu marketingu do specyfiki konkretnego segmentu rynku, a nawet firmy. Jeżeli w naszym sklepie nie znalazłeś szkolenia ani  kursu dla siebie, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Link do formularza -> kliknij

Szkolenia z social media marketingu

Realizujemy od 5 lat, czyli od początku działania More Bananas. Zrealizowaliśmy ponad 1500 godzin szkoleniowych, a nasi trenerzy prowadzą zajęcia na licznych uczelniach w całej Polsce. Szkolenia są podzielone według stopnia trudności i obejmują praktycznie każdy ze znanych kanałów społecznościowych.

Szkolenia z content marketingu i webwritingu

Twoja praca polega na tworzeniu i dystrybuowaniu treści? Zapraszamy! Formy i narzędzia tworzenia angażującego contentu, budowanie strategii działań content marketingowych, efektywne kampanie contentowe w social mediach – to elementy, które z pewnością znajdziesz na każdym szkoleniu z content marketingu, realizowanym przez More Bananas. Podobnie jak szkolenia z social media, zawierają konkretną dawkę praktycznych wskazówek, autorstwa doświadczonych trenerów z Anią Ledwoń-Blachą na czele. 

Szkolenia z analityki internetowej

Marketing bez pomiaru efektów nie ma sensu, prawda? Właśnie dlatego szkolenia z analityki internetowej to trzecia z naszych najstarszych specjalności. Moduły analityczne nie mają tajemnic dla naszych specjalistów, którzy pracę „w tabelkach” chętnie przekładają na treści szkoleniowe. Dzięki nim absolwenci naszych szkoleń wiedzą, jak optymalnie wykorzystać każdą złotówkę budżetu reklamowego, a także ile warto przeznaczyć na jakościowy content. 

Ponad 1500 godzin na salach szkoleniowych i online, a także setki zadowolonych uczestników i ich pochlebne opinie, to dla nas najlepsza motywacja. Zapraszamy na szkolenia, podczas których możesz mieć pewność, że: 

 • łączymy teorię z praktyką, 
 • działamy na case studies, 
 • mamy duże doświadczenie praktyczne, 
 • uczestnicy szkoleń dołączają do społeczności More Bananas, w której nadal mogą uzyskać wsparcie dla swojego rozwoju.
Redakcja

Redakcja

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Inne artykuły w tej kategorii