fbpx
More Bananas Zostań naszym klientem

Bananowe warsztaty [PODSUMOWANIE]

Bananowe Warsztaty to cykl wydarzeń kierowanych do osób, które interesują się marketingiem, chcą zacząć pracę w tej branży lub usystematyzować posiadaną już wiedzę. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów z naszej agencji, które daną tematykę znają z praktyki, bo zajmują się nią na co dzień w More Bananas. Każde uczestnictwo w warsztatach potwierdzaliśmy certyfikatem. 

 

Pierwsza edycja szkoleń „Wakacje z marketingiem” odbyła się, jak sama nazwa wskazuje, w wakacje właśnie i zawierała 8 wydarzeń. Na każdym z warsztatów uczestnicy oprócz wiedzy teoretycznej zdobywali również tę praktyczną. Kolejno odbyły się szkolenia z: Facebooka, Facebook ADS, Instagrama, Influencer marketingu, Copwritingu, Contentu, LinkedIna i PR- u.

Po pozytywnym odbiorze pierwszej edycji i licznych wiadomościach wyrażających chęć wzięcia udziału w kolejnych szkoleniach, zdecydowaliśmy się na jesienną edycję. 

W trakcie drugiego cyklu, tym razem nazwanego „Marketingiem po godzinach”, przeprowadziliśmy warsztaty nie tylko z poprzednich tematów, ale także wzbogaciliśmy je o 4 nowe: Strategię, You Tube, Poprawność językową w marketingu oraz Insta Stories. 

Czas na małe podsumowanie dwóch edycji Bananowych Warsztatów.

Obie edycje zaowocowały wieloma pozytywnymi opiniami o prowadzonych warsztatach. Niejednokrotnie zdarzało się tak, że poprzedni uczestnicy polecali kolejne swoim znajomym, a pracodawcy wysyłali na nie swoich pracowników. 

Na warsztatach nie zabrakło emocji. W końcu hasłem naszej agencji jest: #KarmimyEmocjami. Wszystkie poszczególne warsztaty zapowiadaliśmy i relacjonowaliśmy na Insta Story. 

Dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się w nasze ankiety i quizy. Jednak najbardziej miło nam było, gdy sami oznaczaliście się w naszej agencji i pokazywaliście atmosferę wspólnego zgłębiania wiedzy. Myślimy, że udało się nam i Wam pokazać, że zdobywanie marketingowych umiejętności może być arcyprzyjemne. 

Do zobaczenia! 🙂

Autor: Karolina Kumor
Social Media Manager

INNE ARTYKUŁY W KATEGORII: MoreBananas

More Bananas trzyma stronę kobiet [LICYTACJA MARKETINGOWA]

09 marca 2020 MoreBananas

Efekt synergii działań w handlu online z wykorzystaniem mediów...

15 stycznia 2020 MoreBananas

Co będzie na topie w 2020? Trendy w marketingu

03 stycznia 2020 MoreBananas

Podsumowanie roku 2019: content marketing

30 grudnia 2019 MoreBananas

Podsumowanie roku 2019: sprzedaż

24 grudnia 2019 MoreBananas

More Bananas promuje zdrowie akcjami #RóżowyPaździernik i #Wą...

19 grudnia 2019 MoreBananas

Memy w komunikacji marki [CASE STUDY SZOPI.PL]

18 listopada 2019 Case Study

6 rzeczy, które już nie działają
na Instagramie

31 sierpnia 2018 Inspiracje

Wielkie otwarcie Nakielnego
w sercu Krakowa [CASE STUDY]

13 czerwca 2018 Case Study

Walentynki – jak rozkochać w sobie fanów? [CASE STUDY]

29 marca 2018 Case Study
MAŁO Bananów? Kliknij aby załadować więcej!